AWGifts Slovensko

Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod
Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
t: +421 (0)33 558 60 68
Spracovanie Objednávky 2-3 Pracovné Dni

  Vitajte v Ancient Wisdom!

Ako to celé začalo...

Na začiatku bolo Ancient Wisdom malým reťazcom darčekových obchodov s predajňami v Sheffielde a Derbyshire vo Veľkej Británií.

O Nás

Prečo meno Ancient Wisdom – „Staroveká Múdrosť“? No všetko sa to stalo asi pred 6000 rokmi… Ľudová tradícia, ktorá je čoraz viac podporovaná archeológiou nám hovorí, že ľudstvo v primitívnych časoch malo veľmi ďaleko od primitívnych. Rozvoj civilizácie a múdrosti neustále smeroval nahor. Nádherná a tak dôležitá architektúra stavieb ako Stonehenge a pyramíd je príkladom toho, ako staroveká kultúra predbehla svojich potomkov.


Svet aromaterapie, tajomné vlastnosti rastlín a stromov, je oblasť, o ktorej v staroveku vedeli viac ako dnes. Zdroj tejto antickej múdrosti je vecou veľkej diskusie medzi akademikmi a teológmi. Bola to múdrosť od bohov, pred povodňou, od Nephilimov (potomkov synov Božích a ľudských dcér) alebo od mimozemšťanov? Skutočnosť je, že staroveká múdrosť bola získaná a stratená v relatívne krátkom období asi pred 6000 rokmi.


Teraz trochu viac vážne ...

Zdá sa, že rastúci záujem o aromaterapiu nie je spojený so zvyšujúcim sa záujmom o všetko staré a duchovné. Väčšina ľudí sa domnieva, že majú hlbšiu, jemnejšiu osobnostnú stránku. Stránku, ktorá ráda vytvorí teplé a príjemné domáce prostredie, pri horiacich sviečkach si dopraje a vychutná nádherné vône. Spraví z domu domov.


Koncepcia Ancient Wisdom má za cieľ uspokojiť túto najzákladnejšiu ľudskú potrebu.

AW Gifts alebo AW Darčeky je skratka pre Ancient Wisdom Gifts a je to náš spôsob ako priniesť naše produkty do Európy. Dúfame, že sa k nám pridáte na tejto dobrodružnej ceste.