Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Slovensko

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
WhatsApp +421 (0)33 558 60 68
Spracovanie Objednávky 1-2 Pracovné dni

Na Začiatku - 1995

Na začiatku bol Ancient Wisdom malý reťazec obchodov so suvenírmi s predajňami v Sheffielde a Derbyshire. V reakcii na dopyt zákazníkov bol vyvinutý rad originálnych aromaterapeutických produktov. Tieto produkty sa ukázali byť natoľko úspešné, že o ne prejavili záujem nielen zákazníci ale aj ďalší predajcovia. Rýchlo sa ukázalo, že veľkoobchod s nezávislým obchodom s darčekmi je naozaj atraktívnym nápadom. Práve toto zameranie na dopyt zákazníkov bola a zostáva hlavným rysom nášho úspechu. 

V priebehu rokov bol koncept aromaterapie rozšírený o širokú škálu darčekových produktov vrátane sviečok, kryštálov a vonných tyčiniek. Teraz máme na sklade takmer 10 000 produktov, dovážame z Indie, Indonézie, Nepálu a Číny – zásobujeme darčekové obchody po celej Európe. 

Prevádzku máme na Slovensku - distribučný sklad o rozlohe 8000 m2 v Trnave. Neustále dopĺňame naše produktové rady so zámerom dodať všetko, čo váš darčekový obchod potrebuje. Pozrite sa na históriu AW Gifts tu.

O Nás

Prečo meno Ancient Wisdom – „Staroveká Múdrosť“? No všetko sa to stalo asi pred 6000 rokmi… Ľudová tradícia, ktorá je čoraz viac podporovaná archeológiou nám hovorí, že ľudstvo v primitívnych časoch malo veľmi ďaleko od primitívnych. Rozvoj civilizácie a múdrosti neustále smeroval nahor. Nádherná a tak dôležitá architektúra stavieb ako Stonehenge a pyramíd je príkladom toho, ako staroveká kultúra predbehla svojich potomkov.


Svet aromaterapie, tajomné vlastnosti rastlín a stromov, je oblasť, o ktorej v staroveku vedeli viac ako dnes. Zdroj tejto antickej múdrosti je vecou veľkej diskusie medzi akademikmi a teológmi. Bola to múdrosť od bohov, pred povodňou, od Nephilimov (potomkov synov Božích a ľudských dcér) alebo od mimozemšťanov? Skutočnosť je, že staroveká múdrosť bola získaná a stratená v relatívne krátkom období asi pred 6000 rokmi.


Teraz trochu viac vážne ...

Zdá sa, že rastúci záujem o aromaterapiu nie je spojený so zvyšujúcim sa záujmom o všetko staré a duchovné. Väčšina ľudí sa domnieva, že majú hlbšiu, jemnejšiu osobnostnú stránku. Stránku, ktorá ráda vytvorí teplé a príjemné domáce prostredie, pri horiacich sviečkach si dopraje a vychutná nádherné vône. Spraví z domu domov.


Koncepcia Ancient Wisdom má za cieľ uspokojiť túto najzákladnejšiu ľudskú potrebu.

AW Gifts alebo AW Darčeky je skratka pre Ancient Wisdom Gifts a je to náš spôsob ako priniesť naše produkty do Európy. Dúfame, že sa k nám pridáte na tejto dobrodružnej ceste.

Päť dôvodov, prečo...


Päť dôvodov, prečo je Ancient Wisdom ako žiadna iná Veľkoobchodná Darčeková Spoločnosť 

1. Žiadni predajcovia! 

Je pravda, že nezamestnávame predajcov, nikdy nás nenájdete na veľtrhoch, nikdy vás nebudeme presviedčať, aby ste u nás nakupovali. Nikto nedostane províziu z predaja Tieto produkty musia byť dostatočne zaujímavé, aby sa samy predávali – môžete si ich objednať online, je to efektívne a rýchle a úspory pomáhajú vašej firme rásť a predávať viac. 

2. AW Gifts je iba Veľkoobchod 

Zaregistrujte sa, aby ste videli a získali prístup k veľkoobchodným cenám. Maloobchodne nepredávame vôbec. Mnoho, ak nie všetci ostatní veľkoobchodníci majú aj kamenné alebo online maloobchodné predajne. Týmto spôsobom sa tiež stávajú Vašou priamou konkurenciou. Tu v Ancient Wisdom to nepovažujeme za férové. Našou úlohou je prinášať Vám to najlepšie z veľkoobchodného darčekového tovaru, Vašou úlohou je pracovať efektívne ako maloobchodníci. 

3. AW Gifts je Celosvetový Obchod - Obchodujte s nami a obchodujete priamo 

Po mnoho rokov budujeme a zdokonaľujeme skvelé produktové rady - naše kancelárie / sklady v Indonézii, Indii a Číne získavajú a navrhujú krásne darčeky, naša továreň v Anglicku vyrába naše aromaterapeutické produkty, mydlá a domáce vône, továreň v Číne vyrába krásne sójové sviečky K tomuto všetkému máte prístup už dnes. 

4. AW Gifts je Eco-Friendly so zameraním na Fair-Trade 

Už viac ako dvadsať rokov obchodujeme poctivo - zabezpečujeme, aby naše dodávateľské reťazce nezneužívali svojich pracovníkov. Robíme všetko čo je v našich silách, aby sme vo výrobkoch obmedzili plasty a škodlivé prísady. Ak je to možné, rokujeme s remeselnými rodinnými podnikmi, ktoré sa o svojich ľudí a svoje produkty skutočne starajú.

 5. AW Gifts je Britským a Európskym Obľúbeným Veľkoobchodom s Darčekovým Tovarom 

V priebehu rokov sa u nás zaregistrovalo viac ako 100 000 obchodov s darčekovým tovarom a suvenírmi, máme cez 70 000 stálych zákazníkov – väčšinou nezávislé obchody s darčekmi. Tešíme sa, že môžeme byť Vašim dôveryhodným obchodným partnerom. Pridajte sa k nám ešte dnes.