AWGifts Slovensko

Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod s dopravou na Slovensku v nasledujúci deň
Z Technických Príčiny sa Doručenie môže Oneskoriť!
t: +421 (0)33 558 60 68
Gold Reward Zľava
Objednajte si do 30 dní od Vašej poslednej objednávky a získajte zľavu -5%

10 ml Bazalka Esenciálny Olej

Kód produktu: EO-13

Latinský názov: Ocimum Basilicum
Použitá časť rastlín:  Kvitnúce byliny
Pôvod: India
Metóda extrakcie: Destilácia parou

Esenciálny olej z bazalky sa destiluje z listov a kvitnúcich vrcholov bazalky. Tento zelenkavo žltý, sviežo voniaci éterický olej sa často používa v aromaterapii na prebudenie mysle, upokojenie nervov a dosiahnutie jasnosti myslenia. Bazalka pochádza z tropickej Ázie a tichomorských ostrovov, ale dnes sa pestuje v celej Európe a USA.

Bazalkový Esenciálny Olej je považovaný za terapeutický pre dýchacie cesty a často sa používa pri astme, bronchitíde a sínusových infekciách. Používa sa na liečbu nervových porúch a bolesti hlavy a migrény súvisiace so stresom. Má zmierniť intelektuálnu únavu a zároveň poskytnúť duševnú silu. O tomto oleji sa hovorí, že zmierňuje zápchu, nevoľnosť, vracanie, kŕče v bruchu a je vhodný na PMS. Je užitočný na dnu, pretože pomáha znižovať hladinu kyseliny močovej v krvi, pri artritíde, zjemňuje pokožku a lieči poštipnutie hmyzom. Odborníci však radia tehotným ženám a deťom do 16 rokov, aby sa vyhli používaniu tohto oleja.

Táto bylina je v Indii obľúbená a používa sa pri modlitbách aj pri liečení už stovky rokov. Pri žuvaní zmierni bolesti v krku a kašeľ. Odvar z listov tulasi (bazalky) zmierni bolesti v hrdle a dýchacie ťažkosti.

Pôvod Anglicko
Váha 0.04Kg /kus
Shipping weight 0.04Kg
Rozmery 2x2x6 (cm), 0.024L, 1.667Kg/L
Materiály/Zloženie
CPNP
Čiarový Kód 5055796528509
MSDS Basil Essential Oil MSDS
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód