AWGifts Slovensko

Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod s dopravou na Slovensku v nasledujúci deň
Nájdite najlepší darčekový tovar ešte dnes
t: +421 (0)33 558 60 68
Gold Reward Zľava
Objednajte si do 30 dní od Vašej poslednej objednávky a získajte zľavu -5%

10 ml Kadidlo (Čistý) Esenciálny Olej

Kód produktu: EO-65

Latinský názov: Boswellia Carterii
Použitá časť rastlín: Živica
Pôvod: Somálsko
Metóda extrakcie: Destilácia parou

Veľkoobchodný Kadidlový éterický olej sa destiluje parou zo živice stromu Boswellia carterii z rodiny Burseraceae a je tiež známy ako Olibanum. Slovo je odvodené z francúzskeho franku, ktorý znamená bujný. Strom je pôvodom z Blízkeho východu a hovorí sa, že kadidlo symbolizuje božstvo.

Tento olej je pre aromaterapiu najznámejší pre svoje upokojujúce vlastnosti. Pomáha hojiť rany a predchádzať jazvám. Používa sa na tónovanie tváre, odstraňovanie vrások a v kozmetických výrobkoch. Kadidlo éterický olej sa používa na zmiernenie úzkosti, stresu, astmy, bronchitídy, laryngitídy a kašľa. Je to tonikum pre maternicu, má upokojujúce účinky počas pôrodu a pomáha zmierniť ťažkú menštruáciu. Je najužitočnejší počas meditácie. Vyhnite sa mu počas tehotenstva.

Starí Egypťania pálili kadidlo a použili ho ako tvárovú masku. Pálili živicu na prášok zvaný kohl, používaný na zvýraznenie očí. V egyptskom umení sú bežne vidieť oči lemované linkami. Najstaršia zmienka o použití kadidla bola nájdená v hrobovom nápise egyptskej kráľovnej Hatšepsut z 15. storočia pred naším letopočtom. Bol používaný na fumigáciu chorých, na vyhnanie zlých duchov.

Pôvod Anglicko
Váha 0,04Kg /kus
Shipping weight 0,04Kg
Rozmery 2x2x6 (cm), 0,024L, 1,667Kg/L
Materiály/Zloženie
CPNP
Čiarový Kód 5055796529025
MSDS Frankincense Essential Oil MSDS 2016
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód