Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Slovensko

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
WhatsApp +421 (0)33 558 60 68
Spracovanie Objednávky 1-2 Pracovné dni

Špeciálna ponuka!

Pri objednávke nad 100€ bez DPH máte dopravu ZADARMO! Zároveň sme pre menšie objednávky do 100€ bez DPH znížili cenu dopravy takmer o polovicu.

Ponuka platí do Pondelka 27.03.2023 Polnoci 


CENY DOPRAVY

Ako veľké uvítanie sme si pre našich nových zákazníkov pripravili poskytnutie prvotriedneho bonusu na prvú objednávku nad 150€ bez DPH (First Order Bonus) Keď si prvýkrát objednáte tovar za viac ako 150€ (bez DPH a poplatku za dopravu), automaticky získavate 5% zľavu z Vášho prvého nákupu. Naši stáli zákazníci majú možnosť sa stať členmi Gold Reward, ktorý im umožní nakupovať naše produkty s obrovskými zľavami.

Ďakujeme za pochopenie.

V najrušnejšom čase (september - december) môže odoslanie objednávky trvať až 4 pracovné dni. Na pokrytie nákladov na administráciu sa účtuje poplatok 5 € + DPH pri objednávkach nižších ako 50€ + DPH. Členovia Gold Rewards sú od administratívneho poplatku oslobodení. :)

Upozornenie
Pri preberaní zásielky, prosím, venujte mimoriadnu pozornosť pri kontrole vonkajšku balenia. Najmä stavu ochrannej pásky a všetkým, aj drobným porušením a trhlinám, obzvlášť potom prierazom kartónu a deformáciám rohu balíka. Tieto príznaky môžu znamenať neopatrné zaobchádzanie s balíkom počas prepravy a tým aj možný vznik škody na tovare vo vnútri balenia. Ak pri kontrole narazíte na akýkoľvek spomínaný či podobný ukazovateľ toho, že došlo k neoprávnenému vniknutiu do zásielky, či možnému poškodeniu počas prepravy, oznámte túto skutočnosť pred potvrdením prepravného listu vodičovi. Trvajte na spísanie reklamačného protokolu.

Prioritné Vybavenie

Možnosť prioritného odoslania sa nachádza v nákupnom košíku a po kliknutí sa poplatok pripíše k objednávke. Prioritné odoslanie znamená, že objednávka bude odoslaná z nášho skladu v Zavare v ten istý pracovný deň pri objednávke zadanej do 12:00. Objednávky zadané po 12:00 so zvolenou možnosťou prémiového odoslania budú odoslané nasledujúci pracovný deň. Ak objednávka nebude odoslaná v inzerovanom čase, vrátime vám poplatok za prepravu Priority. Vyhradzujeme si právo skontrolovať akúkoľvek objednávku a odmietnuť prémiovú zásielkovú službu, ak ju nebude možné splniť. V týchto prípadoch vám bude vrátený servisný poplatok vo výške 7,50€+ DPH. Upozorňujeme, že objednávky neposielame/nedoručujeme počas víkendov a sviatkov. Upozorňujeme, že táto možnosť vám poskytuje odoslanie v ten istý deň, čo znamená, že objednávka opustí náš sklad v deň, kedy bola zadaná a doručená bude nasledujúci pracovný deň v rámci Slovenska. V iných regiónoch môže doručenie trvať dlhšie Upozorňujeme, že doručenie nasledujúci pracovný deň nie je zaručené (a hoci väčšina objednávok dorazí k našim zákazníkom nasledujúci pracovný deň), spoločnosť AWGifts nezodpovedná za oneskorené dodanie zo strany prepravnej spoločnosti.


Slovensko


DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 150€ bez DPH 

4.95€ + DPH
pri objednávke do 149.99€ bez DPH

doba spracovania 1-2 pracovné dni


Európa a Zvyšok Sveta

S radosťou dodávame náš tovar zákazníkom po celom svete a preto sa snažíme tento proces čo najviac uľahčiť. Naše produkty sú často veľmi dobre doručené aj mimo Slovenska zákazníkom, ktorí si objednávajú pravidelne. Cenu za dopravu mimo Slovenska nájdete v tabuľke:
Zóna 1

Zóna 2
Zóna 3
Zóna 4

Rakúsko, Česko, Nemecko, Maďarsko, Poľsko
Francúzsko, Belgicko, Luxembursko, Holandsko, Chorvátsko, Dánsko, Taliansko, Slovinsko, Veľká Británia


Bulharsko, Estónsko, Fínsko, Švédsko, Írsko, Litva, Lotyšsko, Portugalsko, Rumunsko, Španielsko
Zvyšok Sveta


DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 250€ + DPHDOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 350€ + DPH


DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 795€ + DPH

NA ZÁKLADE SADZBY


9.95€ + DPH 
pri objednávke do 250€ + DPH

14.95€ + DPH
pri objednávke do 350€ + DPH
29.95€ + DPH
pri objednávke do 795€ + DPH
zadajte Vašu objednávku a budeme Vás kontaktovať s cenou za dopravu a termínom doručenia
doba doručenia 1-2 pracovné dni
doba doručenia 3-4 pracovné dni
doba doručenia 3-4 pracovné dni

Preprava Nebezpečného Tovaru

Niektoré z našich výrobkov sú klasifikované ako nebezpečný tovar ( napr. čisté esenciálne oleje alebo výrobky obsahujúce alkohol napr. parfumy. )

Na odoslanie týchto zásielok sme museli vykonať veľa školení o balení a dodaní tohto tovaru v súlade s vládnymi nariadeniami pre dovoz a vývoz. Sme radi, že môžeme dodávať naše produkty do väčšiny krajín sveta. Krajiny môžete nájsť  nasledujúcom zozname:

Afghánistán
Albánsko
Andorra*
Rakúsko
Bahrajn
Belgicko
Bosna & Hercegovina*
Brunej
Bulharsko
Kanárske Ostrovy
Kanárske Ostrovy (JER & GCI)
Korzika
Chorvátsko
Cyprus*
Česká Republika
Dánsko
Írsko
Estónsko
Fínsko
Francúzsko
Nemecko
Ghana
Grécko
Hong Kong (Inc. Macau)
Maďarsko
Island
Indonézia
Irak
Izrael
Taliansko
Kuvajt
Laos PDR
Lotyšsko
Lichtenštajnsko
Litva
Luxembursko
Macedónsko*
Malajzia
Malta
Monako
Čierna Hora*
Maroko*
Mjanmarsko
Holandsko
Nigéria
Nórsko
Omán
Filipíny
Poľsko
Portugalsko (okrem Madeiry & Azorských Ostrovov)
Rumunsko*
Ruská Federácia
San Maríno
Sardínia
Saudská Arábia
Srbsko
Singapur
Slovensko
Slovinsko
Južná Kórea
Španielsko
Švédsko
Švajčiarsko
Thajsko
Turecko*
Ukrajina
Spojené Arabské Emiráty
Spojené Štáty Americké
Vatikán


Ak vaša krajina nie je v tomto zozname, prosím kontaktujte nás na telefónom čísle +421 (0)2 33 329 993, aby sme spoločne našli inú možnosť doručenia. Pracovná doba pre export je pondelok - piatok od 08:00 - 16:30. Všetky internetové objednávky zadané cez víkend alebo sviatok budú spracované nasledujúci pracovný deň.
*Na doručenie tovaru pre tieto krajiny sa môžu vzťahovať ďalšie predpisy.

Dobré Vedieť

Skôr ako zadáte svoju objednávku je dobré vedieť:

Minimálna Objednávka

Pre objednávky na export nemáme zadanú žiadnu minimálnu objednávku. Je však pravdepodobné, že objednávky nižšie ako 100€ sú nákladovo neefektívne. 


Platba

Všetky platby sú v Eurách € a akceptujeme väčšinu debetných a kreditných kariet. Taktiež akceptujeme platbu prostredníctvom bankového prevodu, PayPal a platby na dobierku. 


DPH

Všetky ceny uvedené na tejto stránke sú bez DPH.

Zákazníci, ktorí v čase objednávky poskytnú platné IČ DPH / VAT alebo EEC Trade Number, nie sú povinní platiť DPH v súčasnosti vo výške 20%. Ak nie je uvedené IČ DPH (daňové číslo), účtuje sa DPH členského štátu EÚ danej krajiny. Pri online objednávke si všimnete políčko na zadanie vášho DIČ. Upozorňujeme, že možno budete musieť zaplatiť clo vašej krajiny pri prijatí tovaru. 

Upozorňujeme, že v prípade prijatia tovaru budete musieť zaplatiť clo vo vašej krajine.


Potrebujete pomôcť? Sme pripravení zodpovedať Vaše otázky

WhatsApp +421 (0)33 558 60 68 Náš tím je tu pre Vás!