AWGifts Slovensko

Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod s dopravou na Slovensku v nasledujúci deň
Z Technických Príčiny sa Doručenie môže Oneskoriť!
t: +421 (0)33 558 60 68
Gold Reward Zľava
Objednajte si do 30 dní od Vašej poslednej objednávky a získajte zľavu -5%

10 ml Pure Neroli Esenciálny Olej

Kód produktu: EO-33

Latinský názov: Citrus Aurantium
Použitá časť rastlín: Kvety
Pôvod:Tunisko
Metóda extrakcie: Destilácia parou

Veľkoobchodný Neroli olej sa vyrába z kvetov horkého pomaranča (Citrus aurantium var. Amara), známeho tiež ako Neroli bigarade, a vonia podobne ako bergamot. Kvety sa zbierajú ručne a olej sa vyrába destiláciou vodnou parou. Je to jeden z najobľúbenejších éterických olejov pre jeho úžasnú vôňu a terapeutické vlastnosti.

Veľkoobchodný Esenciálny Olej Neroli má veľmi upokojujúce vlastnosti, zmierňuje chronickú úzkosť, depresiu, strach, šok a stres. Má sa za to, že upokojuje črevné kŕče, kolitídu a hnačku. Vďaka sedatívnym vlastnostiam je vhodný pre nespavosť, ľudí s búšením srdca, neuralgiu a závraty. Na pokožke sa hovorí, že olej Neroli pomáha regenerovať kožné bunky, regeneruje pokožku, bojuje proti striám a pretrhnutým kapiláram.

Neroli sa považuje za olej používaní Rimanmi. V roku 1680 Anna Maria Orsini, princezná z Neroly, použila esenciu horkého pomaranča na parfumovanie jej rukavíc a kúpeľa, čím vytvorila novú módnu vôňu. Od tejto doby sa éterický olej po nej stal známy ako Neroli. Ľudové príbehy hovoria, že tieto oranžové kvety sa používali na zdobenie svadobných postelí. Produkcia oleja je drahá a veľká pozornosť sa venuje tomu, že kvety sa musia trhať pri kvitnutí.

Pôvod Anglicko
Váha 0,04Kg /kus
Shipping weight 0,04Kg
Rozmery 2x2x6 (cm), 0,024L, 1,667Kg/L
Materiály/Zloženie
CPNP
Čiarový Kód 5055796528707
MSDS Neroli Essential Oil MSDS 2016
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód