AWGifts Slovensko

Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod s dopravou na Slovensku v nasledujúci deň
Z Technických Príčiny sa Doručenie môže Oneskoriť!
t: +421 (0)33 558 60 68
Gold Reward Zľava
Objednajte si do 30 dní od Vašej poslednej objednávky a získajte zľavu -5%

10 ml Cédrové Drevo Esenciálny Olej

Kód produktu: EO-50

Latinský názov: Juniperus Virginiana
Použitá časť rastlín: drevo
Pôvod: USA
Metóda extrakcie: Destilácia parou

Céderové Drevo je rastlina pôvodom z chladného podnebia a zvyčajne sa vyskytuje vo vysokých nadmorských výškach. Jeho zdravotné prínosy sú antiseborický, antiseptický, antispasmodický, tonický, adstringentný, diuretický, emmenagogový, expektorančný, insekticídny, sedatívny a fungicídny.

Veľkoobchodný Éterický Olej Cédrové Drevo zmierňuje príznaky Seborea. Seborrhoea alebo Seborrhoeic Eczema je choroba spôsobená poruchou mazových žliaz. To vedie k zvýšenej tvorbe mazu a následnej infekcii epidermálnych buniek. Pokožka je zafarbená na bielu alebo bledožltú, sa začína olupovať, najmä z vlasovej pokožky, obočia, vnútorného ucha. Olej z cédrového dreva môže byť prospešný pri liečbe tejto zápalovej situácie a môže znížiť peeling kože, regulovať tvorbu mazu a liečiť infekciu. Olej tiež znižuje začervenanie a zjavné znaky stavu a zároveň ho eliminuje.

Olej z cédrového dreva zabraňuje pred septickými ranami, a tiež ich chráni pred tetanovými zárodkami. Éterický olej z cédrového dreva zbavuje biele krvinky a imunitný systém nadmernému stresu, ktorý im umožňuje chrániť vnútorné funkcie.

Olej z cédrového dreva sa môže používať ako tonikum pre všeobecné zdravie, pretože tónuje orgány a stimuluje metabolizmus. Napína a tónuje svaly v koži, žalúdku, zažívacom trakte a reguluje mozgové funkcie. Zvyšuje funkčnosť obličiek a pečene, čo ďalej zlepšuje celkové zdravie a zdravie.

Pôvod Anglicko
Váha 0,04Kg /kus
Shipping weight 0,04Kg
Rozmery 2x2x6 (cm), 0,024L, 1,667Kg/L
Materiály/Zloženie
CPNP
Čiarový Kód 5055796528875
MSDS Cedarwood Essential Oil MSDS 2016
MSDS Cedarwood Oil MSDS
MSDS Cedarwood Oil Allergens
MSDS Cedarwood Oil IFRA 48th
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód