Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
Objemová Zľava
Objednajte si 10 alebo viac balení z tejto rady výrobkov a získajte zľavu -10%
Gold Reward Zľava
Objednajte si do 30 dní od Vašej poslednej objednávky a získajte 5% Zľava

10x 10ml Levanduľa Esenciálny Olej Neoznačený

Kód produktu: EOUL-01

Levanduľový esenciálny olej je koncentrovaná kvapalina obsahujúca prchavé aromatické zlúčeniny pary, destilované z levanduľových rastlín. Levanduľa sa používa po stáročia na liečenie rôznych ochorení od drobných poranení, modrín a popálenin až po chronické ochorenia ako je reumatizmus, astma a dermatitída.

Pridajte niekoľko kvapiek oleja do vody v kúpeli alebo použite aroma lampy na rozptýlenie oleja v celej miestnosti. V aromaterapii sa často používa pri boji proti depresii, stresu a únave. Použitie levanduľového oleja pre zdravotné účely alebo aromaterapiu vždy konzultujte s lekárom.

V starovekom Grécku a Ríme bolo veľmi dôležité zdravie a čistota a levanduľa a jej éterické oleje sa používali ako liek, na výrobu čajov, ako aj parfumov, do kúpeľov a taktiež aj na výrobu výrobkov pre osobnú hygienu. Už v prvom storočí nášho letopočtu objavili historici recept na levanduľový čaj, ktorý napísal grécky lekár a botanik. Esenicálne oleje zohrali úlohu pri uzdravovaní v starovekom Egypte a aj Číne.

Pôvod Francúzsko
Váha 0.039Kg /kus
Shipping weight 0.41Kg
Rozmery 0x0 (cm)
Materiály/Zloženie
CPNP
UFI
Čiarový Kód
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód