Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
Objemová Zľava
Objednajte si 20 alebo viac balení z tejto rady výrobkov a získajte 5% off
Gold Reward Zľava
Objednajte si do 30 dní od Vašej poslednej objednávky a získajte zľavu -5%

10 ml Klinček Esenciálny Olej

Kód produktu: EO-22

Latinský názov: Eugenia Caryophyllata
Použitá časť rastlín: Listy
Pôvod: Madagaskar
Metóda extrakcie: Destilácia parou

Veľkoobchodný Klinčekový Olej sa zvyčajne extrahuje destiláciou pary z listov, stoniek a pukov stromu Eugenia caryophyllata, ktorý pochádza z Indonézie a z ostrovov Malacca. Jedná sa o silný olej s teplou, silnou korenistou vôňou, ktorý sa musí používať veľmi zriedený.

Klinčekový éterický olej sa môže používať na liečenie alebo upokojenie akné, modrín, poranení a popálenín, bolestivých vredov nôh a na zmiernenie bolesti pri reumatizme a artritíde. Hovorí sa, že je prospešný aj pre zažívací systém, pomáha pri nevoľnosti , hnačkách, plynatosti, kŕčoch a parazitoch. Hodnotný je na zmiernenie respiračných problémov, ako je bronchitída, astma a tuberkulóza. V aromaterapii tento éterický olej stimuluje myseľ a pôsobí ako afrodiziakum. Odstraňuje mentálne vyčerpanie a únavu.

Klinčeky sa veľmi používali v starej Indii a Číne. Starodávna čínska medicína používa klinčeky na liečenie tráviacich ťažkostí, hnačiek, pri atletických nohách a plesňových infekciách. Boli používané na liečbu vredov v ústach, bolesť zubov, a na osvieženie dychu. Bolo to jedno z prvých korení, s ktorým sa obchodovalo.

Pôvod Indonesia
Váha 0.04Kg /kus
Shipping weight 0.04Kg
Rozmery 0x0 (cm)
Materiály/Zloženie Clove Leaf Essential Oil
CPNP
UFI
Čiarový Kód 5055796528592
Príloha IFRA
MSDS MSDS all languages
Príloha Allergen Declaration
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód