AWGifts Slovensko

Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod
Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
t: +421 (0)33 558 60 68
Dodacia Lehota 3-4 Pracovné Dni

Sada 3 Mosadzných Spievajúcich Misiek

Kód produktu: Tib-54

Podľa legendy boli misy vyrábané zo siedmich kovov, každý z nich patrí jednej z planét našej slnečnej sústavy: zlato symbolizuje Slnko, striebro Mesiac, ortuť Merkúr, meď Venušu, železo Mars, cín Jupiter a olovo Saturn. Každý z kovov produkuje iný zvuk, iné frekvencie a harmonické zložky. V spojení potom vzniká pestrá a bohatá škála tónov od dunivo hlbokých až po zvonivo vysoké.

Súčasní výrobcovia a majstri kovotepcov presné zloženie zliatiny strážia a nie je zrejmé, či sa drží pôvodných receptúr. Väčšina odborných prameňov uvádza ako základ pre dnešné zliatinu tibetských mís tzv. "Panchaloga" - čo je v doslovnom preklade "päť kovov". Tá je tiež využívaná pre odlievanie sošiek a ďalších náboženských predmetov do chrámov. Ide teda o "posvätnú" zliatinu, ktorá sa využíva aj na odlievanie mís.

Tibetským misám sa prisudzuje blahodarný vplyv na ľudský organizmus a psychiku. Jej zvuk dokáže harmonizovať bunky v tele, uvoľniť napätie, prehĺbiť relaxáciu a uviesť do hlbokého meditatívny stavu. Správnym výberom misy a pôsobením jej zvuku možno zosynchronizovať mozgové vlny a hemisféry či pomôcť telu a orgánom obnoviť svoju pôvodnú, prirodzenú frekvenciu.

Rozmery:

Veľká Miska: Priemer: 13,5 cm, Výška: 7cm,

Stredná Miska: Priemer: 12 cm, Výška: 6,2 cm,

Malá Miska: Priemer: 10,5 cm, Výška: 5,2cm.

Pôvod India
Váha 1,22Kg /kus
Shipping weight 1,22Kg
Rozmery
Materiály/Zloženie Brass
CPNP
UFI
Čiarový Kód 5055796535576
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód