AWGifts Slovensko

Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod s dopravou na Slovensku v nasledujúci deň
Z Technických Príčiny sa Doručenie môže Oneskoriť!
t: +421 (0)33 558 60 68

Update: 21.04.2020

prinášame Vám skvelé správy! Od dnešného dňa, 21.04.2020 sme pre Vás opäť sprevádzkovali možnosť platby na dobierku. Kuriérske spoločnosti budú však akceptovať len platby cez terminál - platobnou kartou, nie v hotovosti!

Po vládnom vyhlásení včera v noci sa mnohí z vás môžu zaujímať o to, či je náš sklad otvorený. Udržujeme náš sklad otvorený tak dlho, ako to dokážeme a hlavne bezpečne. Neustále sme v kontakte so všetkými príslušnými orgánmi, aby sme zaistili, že naďalej robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme našim zákazníkom a zákazníkom online pomohli v tomto náročnom období. Neustále robíme potrebné zmeny, aby sme zaistili bezpečie každého, a tak či onak, budeme vám naďalej poskytovať naše služby.

Prevádzkové problémy ... a niektoré príležitosti, ktoré by ste mohli zvážiť

V prvom rade dúfame, že ste v bezpečí a v poriadku.

Problémy s vírusom Corona sú náročné pre všetkých a chceli by sme Vás informovať o tom, čo robíme v spoločnosti AWGifts, aby sme zmiernili jej dopad a ochránili našich ľudí a zároveň sme boli k dispozícií našim zákazníkom.

Toto sú mimoriadne časy a spoločnosť AWGifts robí všetky opatrenia k tomu, aby sme veci udržali v chode. Tu je stručná aktualizácia, pokiaľ ide o prevádzkovú situáciu. Taktiež máme pre Vás pozitívnu informáciu a prichádzame so spôsobom, ako môžeme pomôcť vašej firme.

Prevádzková Situácia:

Práca z domu
Možno ste už zistili, že mnoho našich pracovníkov zo zákazníckeho centra pracuje z domu. Uisťujeme vás, že máme najmodernejšie komunikačné systémy a vaše otázky a požiadavky sa budú riešiť rovnako efektívne .. to je náš cieľ. Prosím, buďte však trpezliví a majte pochopenie s naším tímom, pretože sa snažia v týchto chvíľach o vaše maximálne pohodlie.

Sklad
Náš tím je na prevádzke každý deň, aby zabezpečil doručenie zásielok našim zákazníkom. Prijímame všetky dostupné opatrenia, aby sme ich udržali v bezpečí, vrátane kontroly telesnej teploty, masiek, rukavíc a zákazu vstupu návštevníkom do veľkoskladu.

Showroom
Náš showroom je opäť otvorený.

Dodanie tovaru
Momentálne spolupracujeme s niekoľkými kuriérskymi spoločnosťami. Prácu kuriérov si nesmierne vážime a vieme, že bez nich by sme nemohli poskytovať naše služby. Zároveň by sme Vás chceli požiadať o čo najväčšiu spoluprácu pri preberaní zásielok. Pri preberaní rovnako ako kuriér používajte ochranné pomôcky (rúško, rukavice...) a dodržiavajte bezpečný odstup od kuriéra. Rovnako Vás chceme požiadať, ak sa nachádzate v nútenej karanténe, aby ste o tejto skutočnosti informovali kuriéra ešte pred samotným doručením balíka.

Zásoby
Náš nákupný tím pracuje nepretržite na zabezpečení dodávok. Zásoby z Číny sa očividne oneskorili, môžem však oznámiť, že prvý kontajner bude expedovaný koncom apríla a mal by byť na Slovensku v máji. Situácia v Číne sa rýchlo zlepšuje.

Príležitosti
Toto sú ťažké obdobia, ale ako obchodníci je našou prácou uspokojiť potreby našich zákazníkov. V spoločnosti AWGifts, ako viete, vyrábame aromaterapeutické a mydlové výrobky. Predaj mydla nebol nikdy jednoduchší ... a mydlo ako darček nebol nikdy lepší nápad ako teraz.

Vieme, že vaše maloobchodné predajne čelia teraz nedostatku zákazníkov a museli ste predajne dočasne zatvoriť. Toto má veľký vplyv na celkové fungovanie kamenných predajní a ich prežitie. Našťastie veľa z našich zákazníkov má možnosť pracovať z domu a má k všetkému prístup online. Aby sme Vám v tejto situácií pomohli ako najviac vieme a dokážeme spustili sme možnosť predaja formou Dropshipping.

AWGifts Dropshipping - znamená, že máte prístup k veľkému množstvu výrobkov AWGifts a môžete ich predávať bez toho, aby ste ich museli skladovať alebo zasielať vašim zákazníkom vy sami. Iba predávate online .. je to trochu práce .. ale my urobíme zvyšok. Vy prijmete od vášho zákazníka objednávku, zadáte ju prostredníctvom našej novej stránky www.aw-dropship.eu  nám. My ju spracujeme, zabalíme a pošleme priamo vášmu zákazníkovi. Je to naozaj také jednoduché. Musíme Vás však upozorniť nakoľko sme sa naozaj snažili priniesť Vám túto službu čo najskôr v tejto chvíli ju môžete nájsť len v anglickej testovacej verzií. Z toho dôvodu sa sem tam môže vyskytnúť nejaká chybička. Taktiež pracujeme dňom i nocou, aby boli na nej všetky obľúbené produkty. Preto prosím ak sa tam ten váš, ktorý práve potrebujete nenachádza majte prosím strpenie, naši pracovníci ho tam čoskoro isto pridajú. Poprípade nás môžete kontaktovať a mi ho na stránku pridáme.

Zostaňte v bezpečí a dávajte si na seba pozor

A samozrejme - nezabudnite zavolať svojim príbuzným a priateľom, aby sme sa necítili osamelí a aby sme to spoločne zvládli... Umývajte si ruky často, noste rúška a buďte pokojní :)

S pozdravom  

AWGifts Tím

AWGifts Dropshipping
Caption