Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
Caption
Caption

Navštívte náš Showroom!

Tešíme sa na Vašu návštevu :)

Príďte si pozrieť naše produkty. Uvidíte ich skutočnú veľkosť, hmotnosť a textúru. Privoňajte si fragrančné oleje a uvidíte ako plávajúce sviečky žiara! Môžete sa zaregistrovať a spraviť objednávku počas Vašej návštevy showroomu. Je to správne miesto na inšpiráciu pre skvelé nápady na super darčeky a suveníry!

Showroom je otvorený len pre maloobchodníkov, ktorý nakupujú tovar za účelom ďalšieho predaja.

Pre návštevu Showroomu je potrebné vytvoriť si vopred Rezerváciu!

Ďakujeme za pochopenie.

Tu v AWGifts nás vždy veľmi poteší návšteva od nových alebo existujúcich zákazníkov. Či si prídete vyzdvihnúť objednávku alebo navštívite náš Showroom vždy budete privítaní s úsmevom! Rezervujte si návštevu! Pozrite si produkty!  Zoberte si so sebou svoju objednávku!


Náš Showroom funguje na základe rezervácie. Je to z toho dôvodu, aby sme Vám venovali všetku pozornosť, ktorú si zaslúžite. Takto Vám poskytne náš Showroom manažér čas na rozhovor bez toho, aby ste boli vyrušovaní. Budete môcť hovoriť o produktoch, našich stránkach, zistiť, čo je nové a taktiež počuť o najnovších ponukách a oveľa viac.


V našom showroome môžete podať objednávku a vziať si ju s vami už v deň návštevy. Náš priateľský personál je schopný pripraviť Vašu objednávku za 30 minút - 1 hodinu, aby ste si ju mohli odniesť domov. Čas prípravy je v závislosti od veľkosti Vašej objednávky. Ak chcete tovar objednať a odniesť si ho zo sebou, odporúčame vám prísť do 13:30. Počas rušnej sezóny (september - marec) sa môže stať, že showroom a sklad budú příliš zaneprázdnené.

Otváracie Hodiny Showroomu

Otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok 9:00 - 14:00


Rezervujte si návštevu Showroomu

WhatsApp: +421 (0)33 558 60 68

Email: [email protected]


Adresa:

Ancient Wisdom s.r.o. CTPark Trnava Prílohy 583/57 919 26 Zavar Slovakia

Caption
Caption