Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Slovensko

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
t: +421 (0)33 558 60 68
Spracovanie Objednávky 2-3 pracovné dni

Navštívte náš Showroom!

Tešíme sa na Vašu návštevu :)

Príďte si pozrieť naše produkty. Uvidíte ich skutočnú veľkosť, hmotnosť a textúru. Privoňajte si fragrančné oleje a uvidíte ako plávajúce sviečky žiara! Môžete sa zaregistrovať a spraviť objednávku počas Vašej návštevy showroomu. Je to správne miesto na inšpiráciu pre skvelé nápady na super darčeky a suveníry!

Showroom je otvorený len pre maloobchodníkov, ktorý nakupujú tovar za účelom ďalšieho predaja.

Pre návštevu Showroomu je potrebné si vytvoriť Rezerváciu!

Vstup je možný v režime OP. OČKOVANÍ. PO PREKONANÍ COVID. Pripravte si Prosím príslušné potvrdenie.

Ďakujeme za pochopenie.


Tu v AWGifts nás vždy veľmi poteší návšteva od nových alebo existujúcich zákazníkov. Či si prídete vyzdvihnúť objednávku alebo navštívite náš Showroom vždy budete privítaní s úsmevom! Rezervujte si návštevu! Pozrite si produkty!  Zoberte si so sebou svoju objednávku!


Náš Showroom funguje na základe rezervácie. Je to z toho dôvodu, aby sme Vám venovali všetku pozornosť, ktorú si zaslúžite. Takto Vám poskytne náš Showroom manažér čas na rozhovor bez toho, aby ste boli vyrušovaní. Budete môcť hovoriť o produktoch, našich stránkach, zistiť, čo je nové a taktiež počuť o najnovších ponukách a oveľa viac.


V našom showroome môžete podať objednávku a vziať si ju s vami už v deň návštevy. Náš priateľský personál je schopný pripraviť Vašu objednávku za 30 minút - 1 hodinu, aby ste si ju mohli odniesť domov. Čas prípravy je v závislosti od veľkosti Vašej objednávky. Ak chcete tovar objednať a odniesť si ho zo sebou, odporúčame vám prísť do 13:30. Počas rušnej sezóny (september - marec) sa môže stať, že showroom a sklad budú příliš zaneprázdnené.

Otváracie Hodiny Showroomu

Otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok 8:00 - 15:00


Rezervujte si návštevu Showroomu

Tel.: 033 558 60 68

Email: [email protected]


Adresa:

Zavarská 7924/10G, 917 01 Trnava

Caption