Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
RODINNÁ VINOHRADNÍCKA A VINÁRSKA SPOLOČNOSŤ
Caption

Spoznajte miestne rodinné vinárstvo na západnom Slovensku

Tu v AWGifts Slovensko sa snažíme pomôcť miestnym podnikom rásť a tiež milujeme pohár dobrého vína. Preto sme sa vydali preskúmať niektoré vinárstva v západnej časti Slovenska v blízkosti nášho distribučného centra a našli sme krásne rodinné vinárstvo, ktoré vlastní pán Milan Chudý.

Dejiny vinárskej spoločnosti začal písať Ing. Milan Chudý na jeseň roku 2000 výrobou svojho prvého vína v obci Vinohrady nad Váhom. Malebná obec ležiaca po ľavej strane rieky Váh s kopcovitým hlinitopiesočnatým reliéfom od pradávna posiata vinohradmi ponúka svojimi juhozápadnými svahmi priam ideálne podmienky pre vinohradnícku výrobu.

Životopis vína sa začína písať každoročne na jar vo vinohrade. Základnou filozofiou je dopestovať pri optimálnom zaťažení kra absolútne zdravé a dozreté hrozno. To čo je vo veľkovýrobe nemožné sa na malých farmách stáva skutočnosťou. Na začiatku je slobodná a nikým neobmedzená myseľ, ktorá umožňuje vedomostiam ísť dopredu.

Vinice sú zatrávnené, rezané na jeden vodorovný ťažeň, počas vegetácie sú ručne vykonávané práce ako podlom, odistenie zóny strapcov a skracovanie letorastov. Vinice sú chemicky ošetrované a každoročným cieľom je obmedziť túto činnosť na šesť postrekov za vegetáciu.

Od roku roku 2015 sú všetky vinice zaradené do Agroenvironmentálno - klimatického opatrenia PRV SR 2014-2020 a obhospodarované v režime integrovanej produkcie.

V súčasnej dobe vinárstvo pána Chudého obhospodaruje 6 ha vlastných viníc v odrodovej skladbe: Rulandské biele, Chardonnay, Muškát Ottonel, Rizling rýnsky, Tramín červený, Hetera, Rimava, Dunaj, Hron, Nitria a Cabernet Sauvignon.


Caption
Caption
Caption
Caption

Tak ako získať dobrú fľašu vína od AWGifts?

Staňte sa členom Gold Reward! Stačí ak si objednáte do 30 dní od poslednej objednávky. Náš systém automaticky uplatní zľavy Gold Reward na vybrané produkty a na každú objednávku nad 100 € + DPH dostanete fľašu dobrého vína z tohto krásneho vinárstva Víno Chudý.

Objednávajte každý mesiac, aby ste si zachovali svoje členstvo, získajte maximálne zľavy bez toho, aby ste sa museli starať o objednané množstvá. To znamená, že môžete nahradiť skutočne predané zásoby namiesto navždy zvyšujúcich sa úrovní zásob, aby ste získali maximálne zľavy.

Začnite už dnes a nakupujte z našich najpredávanejších oddelení

Ak si nie ste istí, čo hľadáte, potom je najlepšie sa obrátiť na jedno z našich najpredávanejších oddelení nižšie a vybrať si nové produkty, ktoré môžu byť tými najpredávanejšími vo vašom obchode alebo na webovej stránke.

Aromaterapia
Kúpeľný Raj
Sviečky Svietniky
Vonne Tyčinky a Kadidlá

Viac ako 3000 darčekových produktov online. Naši zákazníci sú pre náš veľmi dôležití. Pravidelní zákazníci sú odmenení Gold Reward Bonusom. Ako veľké privítanie Vám radi poskytneme Bonus pri Prvej Objednávke. Keď si prvýkrát objednáte tovar za viac ako 150€ (bez DPH a poplatku za dopravu), automaticky získavate 5% zľavu z Vášho prvého nákupu. Pozrite sa na naše hlavné oddelenia vyššie alebo sa presuňte na hlavný panel menu, kde nájdete odkazy na všetky naše oddelenia a najpredávanejšie produkty. Tešíme sa na našu spoločnú spoluprácu s Vami :)