Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
často kladené otázky
Caption

Často Kladené Otázky

Tu nájdete odpovede na Často Kladené Otázky našich zákazníkov. Dúfam, že táto stránka pomôže.


Aká je minimálna Suma Objednávky?

Upozorňujeme, že máme minimálnu hodnotu objednávky 50€ bez DPH a nákladov na Dopravu. V prípade menšej objednávky je účtovaný administratívny poplatok v hodnote 5€ bez DPH, s výnimkou Gold Reward Klubu. 


Sú vaše Produkty vhodné pre Vegánov alebo Vegetariánov ?

Väčšina našich kozmetických výrobkov je vhodná pre vegánov. Zoznam tých, ktoré nie sú, je veľmi malý, preto si pozrite nasledujúci zoznam:

Olivové Mydlá

ARTS-26 - Olivové Mydlo Os Mlieko lie(https://www.awgifts.sk/arts-26)

ARTS-16 - Olivové Mydlo Propolis (https://www.awgifts.sk/arts-16)

Koktail Šumivé Bomby do Kúpeľa

CBB-02 - 3x Sada 3 Šumivých Bômb do Kúpeľa - Margarita (https://www.awgifts.sk/cbb-02)

FBB - Funky Bomby do Kúpeľa - 180 g - jednotlivo balené ( https://www.awgifts.sk/fbb)

Používame farby a prísady, ktoré neboli použité ani testované na zvieratách. Niektoré z našich výrobkov sú vyrobené z kože alebo srsti diviaka; daná informácia je uvedená v popise a / alebo v názve produktu.


Je palmový olej, ktorý používate vo výrobkoch RSPO, certifikovaný?

Ancient Wisdom a AWGifts Slovensko sa zaväzuje k udržateľnosti na trhu s darčekovými predmetmi a kozmetikou. Sme pyšní na etický štatút výrobcu a dovozcu. Pretože pracujeme len s členmi RSPO a POIG, chceme našich zákazníkov a spotrebiteľov informovať o obsahu palmového oleja v produktoch, aby sa rozhodli  pri nákupe správne. 


Predávate širokej verejnosti / koncovým zákazníkom?

AWGifts Slovensko  je Veľkoobchodná webová stránka. Produkty predávame len Maloobchodníkom. Aby ste mohli vidieť ceny našich produktov, musíte registrovať údaje o svojej spoločnosti vytvorením účtu na našej webovej stránke. Neregistrovaným kupujúcim nemôžeme oznámiť žiadne ceny. Potrebujeme poznať Vaše celé meno, názov spoločnosti, adresu (fakturačnú i dodaciu), kontaktné telefónne číslo a emailovú adresu. Ak nemáte registračné číslo spoločnosti (IČO) alebo DIČ, môžete tieto čísla doplniť neskôr. V úvodnej registrácii nie sú tieto čísla povinné, sú však povinné pre vytvorenie objednávky.


Prečo na internete zobrazujete dve ceny produktu?

Všetky uvedené ceny sú bez DPH. Vyvíjame maximálne úsilie, aby boli ceny na našich webových stránkach aktuálne, akékoľvek zmeny týchto cien sa však môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Ceny na našich webových stránkach majú prednosť pred ostatnými zdrojmi.

Na niektoré produkty sa vzťahuje Objemová alebo Gold Reward Zľava. Tieto zľavy sú vždy označené pri produkte na ktorý sa vzťahuje (napr: https://www.awgifts.sk/eo). Ak je zľava inzerovaná na stránke produktu, zodpovedá iba tomuto konkrétnemu produktu (rodinnému kódu). Objemová Zľava či Gold Reward majú rovnakú percentuálnu hodnotu, ale na základe rozdielnych podmienok - ide o dve rozdielne zľavy a nemožno ich kombinovať.

Označenie OPC je Odporúčaná Predajná Cena pre Maloobchodníkov, za ktorú môžu naše produkty predávať.


Môžem použiť vaše Fotografie a Popis Produktu na mojej Webovej Stránke alebo v mojom obchode?

Jednoducho povedané ... Áno, môžete, ale ... AWGifts Slovensko udeľuje povolenie elektronicky kopírovať a / alebo tlačiť časti týchto webových stránok v papierovej forme len na uskutočnenie objednávky v AWGifts Slovensko, alebo na použitie tejto webovej stránky ako zdroja nákupu. Akékoľvek iné použitie materiálu na tejto webovej stránke (vrátane reprodukcie na iné účely, ako je uvedené vyššie, úprava, distribúcia alebo publikácia) bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti AWGifts Slovensko je prísne zakázané.


Máte všetky potrebné Dokumenty ku kozmetickým výrobkom?

Všetky naše výrobky, ktoré sú určené na kozmetické účely, sú certifikované a testované v súlade s právnymi požiadavkami. Ingrediencie pre všetky tieto položky sú k dispozícii na webových stránkach v pravom hornom rohu alebo na požiadanie.