Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
Produkty z Indie
Caption

V tomto oddelení nájdete najlepší Veľkoobchodný Darčekový tovar vyrobený v Indii.

V tomto oddelení môžete nájsť všetky veľkoobchodné produkty z Indie. Spoločnosť AW dováža z Indie už 20 rokov. Pri dovoze tiež dbáme na to, aby bol tovar vyrábaný iba renomovanými spoločnosťami, ktoré zachádzajú so svojimi zamestnancami a dodávateľmi spravodlivo. Do každej tejto spoločností môžete zájsť osobne, presvedčiť, že štandardy v týchto spoločnostiach sú na naozaj dobrej úrovni. 

Väčšina našich dodávateľov sú malé rodinné podniky, ktoré podporujeme s radosťou už niekoľko rokov. Náš agent v Indii, pán Chatterjee a teraz aj jeho syn Drishtanta sú našimi miestnymi agentmi, ktorí zaisťujú kvalitu a rýchle dodanie. 

Pán Chatterjee osobne spolupracuje s AW viac ako 12 rokov, vlastní tiež továreň na bavlnu a jutu v Serampore pri Kalkate. Od roku 2010 dovážame 100% indickú bavlnu takže žiadna bavlna, ktorá sa nachádza vo výrobkoch AW nepochádza z Číny. 

V blízkosti továrne sa tiež nachádza detský domov pre osirelé deti, s pomocou pána Chatterjeeho podporujeme a staráme sa o tento domov a deti. 

Ak si kúpite indické Veľkoobchodné Produkty od našej spoločnosti, môžete si byť istí, že sa jedná o spravodlivý obchod. Ďakujem za vašu podporu.