Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes

Špongiové Mydlo - Levanduľa 2kg

Kód produktu: ArtSP-01
Cena Jednotky Price/Unit
2kg 45,00 € 1 45,00 €/kus
1kg 23,25 € ½ 46,50 €/kus

Predstavujeme luxusné a inovatívne Špongiové Mydlá, skutočné majstrovské dielo vytvorené v srdci Španielska. Špongiové Mydlo je dômyselne spracované, s vysoko kvalitnou špongiou hladko integrovanou do jadra mydla. Výsledkom tohto spojenia mydla a špongie je multifunkčný produkt, ktorý nielen čistí a vyživuje pokožku, ale taktiež poskytuje jemný exfoliačný zážitok, ktorý zanecháva pokožku omladenú a revitalizovanú po každom použití.

Veľký 2 kg bochník je možné pohodlne nakrájať na jednotlivé porcie, čo umožňuje predvádzať a predávať tieto jedinečné mydlá individuálne svojim zákazníkom. Každý plátok zachováva integritu mydla a zapustenú špongiu, čo zaisťuje zachovanie výnimočných výhod v každom kúsku.

Ručne vyrábané v Španielsku s dôrazom na kvalitu, toto mydlo zachytáva esenciu pôžitku a relaxácie, takže je nevyhnutným produktom pre vašich zákazníkov, ktorí hľadajú prémiové kúpeľové produkty. 

Zažite upokojujúci kúpeľ s vôňou levanduľového mydla. Levanduľa je známa svojimi relaxačnými vlastnosťami, vďaka čomu je ideálnou voľbou na relax po dlhom dni. Toto mydlo nielen čistí vašu pokožku, ale tiež pomáha zmierniť stres a podporuje pocit pokoja. Doprajte si jemnú kvetinovú vôňu, po ktorej sa budete cítiť svieži a omladení, pripravení postaviť sa svetu.

Je možné zakúpiť ako 2kg alebo 1 kg bochník.

Pôvod Španielsko
Váha 2Kg /kus
Shipping weight 2Kg
Rozmery 8x43 (cm)
Materiály/Zloženie Sodium Cocoate, Aqua, Dipropylene Glycol, Sucrose, Glycerin, Sodium Stearate, Alcohol Denat, Parfum, Sodium Chloride, Linalool, Limonene, Coumarin, Lavandula Angustifolia Oil, Eugenol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citral, CI 45100, CI 42090
CPNP
UFI
Čiarový Kód 5056422953658
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód