Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Slovensko

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
WhatsApp +421 (0)33 558 60 68
Spracovanie Objednávky 2-3 pracovné dni

Špongiové Mydlo - Nechtík a Pomaranč 2Kg

Kód produktu: ArtSP-02
Cena Jednotky Price/Unit
2kg €45.00 1 €45.00/kus
1kg €23.25 ½ €46.50/kus

Predstavujeme luxusné a inovatívne Špongiové Mydlá, skutočné majstrovské dielo vytvorené v srdci Španielska. Špongiové Mydlo je dômyselne spracované, s vysoko kvalitnou špongiou hladko integrovanou do jadra mydla. Výsledkom tohto spojenia mydla a špongie je multifunkčný produkt, ktorý nielen čistí a vyživuje pokožku, ale taktiež poskytuje jemný exfoliačný zážitok, ktorý zanecháva pokožku omladenú a revitalizovanú po každom použití.

Veľký 2 kg bochník je možné pohodlne nakrájať na jednotlivé porcie, čo umožňuje predvádzať a predávať tieto jedinečné mydlá individuálne svojim zákazníkom. Každý plátok zachováva integritu mydla a zapustenú špongiu, čo zaisťuje zachovanie výnimočných výhod v každom kúsku.

Ručne vyrábané v Španielsku s dôrazom na kvalitu, toto mydlo zachytáva esenciu pôžitku a relaxácie, takže je nevyhnutným produktom pre vašich zákazníkov, ktorí hľadajú prémiové kúpeľové produkty. 

Kombináciou látok nechtíka a pikantnej esencie pomarančov ponúka toto mydlo harmonickú zmes zázrakov prírody. Nechtík je známy svojimi upokojujúcimi vlastnosťami na pokožku, zatiaľ čo pomaranč dodáva energiu a povzbudenie. Spoločne vytvárajú revitalizačný zážitok a zanechávajú vašu pokožku vyživenú, hladkú a osvieženú podmanivou vôňou, ktorá príjemne pretrvá po celý deň.

Je možné zakúpiť ako 2kg alebo 1 kg bochník.

Pôvod Španielsko
Váha 2Kg /kus
Shipping weight 2Kg
Rozmery 8x43 (cm)
Materiály/Zloženie Sodium Cocoate, Aqua, Dipropylene Glycol, Sucrose, Glycerin, Sodium Stearate, Alcohol Denat, Limonene, Parfum, Sodium Chloride, Linalool, Citral, Helianthus Annuus Seed Oil, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Citronellol, Calendula Officinalis Flower Extract, CI 19140, CI 14720
CPNP
UFI
Čiarový Kód 5056422953665
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód