Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes

Špongiové Mydlo - Malina a Vanilka 2Kg

Kód produktu: ArtSP-03
Cena Jednotky Price/Unit
2kg €45.00 1 €45.00/kus
1kg €23.25 ½ €46.50/kus

Predstavujeme luxusné a inovatívne Špongiové Mydlá, skutočné majstrovské dielo vytvorené v srdci Španielska. Špongiové Mydlo je dômyselne spracované, s vysoko kvalitnou špongiou hladko integrovanou do jadra mydla. Výsledkom tohto spojenia mydla a špongie je multifunkčný produkt, ktorý nielen čistí a vyživuje pokožku, ale taktiež poskytuje jemný exfoliačný zážitok, ktorý zanecháva pokožku omladenú a revitalizovanú po každom použití.

Veľký 2 kg bochník je možné pohodlne nakrájať na jednotlivé porcie, čo umožňuje predvádzať a predávať tieto jedinečné mydlá individuálne svojim zákazníkom. Každý plátok zachováva integritu mydla a zapustenú špongiu, čo zaisťuje zachovanie výnimočných výhod v každom kúsku.

Ručne vyrábané v Španielsku s dôrazom na kvalitu, toto mydlo zachytáva esenciu pôžitku a relaxácie, takže je nevyhnutným produktom pre vašich zákazníkov, ktorí hľadajú prémiové kúpeľové produkty. 

Potešte svoje zmysly dráždivou zmesou vône maliny a vanilky. Sladká a šťavnatá aróma malín sa krásne spája s teplými a upokojujúcimi tónmi vanilky. Toto mydlo nielen čistí, ale zanecháva vašu pokožku aj príjemne sladko voňajúcu. Doprajte si zážitok z kúpania inšpirovaný dezertom bez viny, po ktorom budete chcieť viac.

Je možné zakúpiť ako 2kg alebo 1 kg bochník.

Pôvod Španielsko
Váha 2Kg /kus
Shipping weight 2Kg
Rozmery 8x43 (cm)
Materiály/Zloženie Sodium Cocoate, Aqua, Dipropylene Glycol, Sucrose, Glycerin, Sodium Stearate, Alcohol Denat, Parfum, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Cocos Nucifera Oil, Coumarin, CI 42090
CPNP
UFI
Čiarový Kód 5056422953672
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód