Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Slovensko

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
WhatsApp +421 (0)33 558 60 68
Spracovanie Objednávky 2-3 pracovné dni

Špongiové Mydlo - Mango 2Kg

Kód produktu: ArtSP-08
Cena Jednotky Price/Unit
2kg €45.00 1 €45.00/kus
1kg €23.25 ½ €46.50/kus

Predstavujeme luxusné a inovatívne Špongiové Mydlá, skutočné majstrovské dielo vytvorené v srdci Španielska. Špongiové Mydlo je dômyselne spracované, s vysoko kvalitnou špongiou hladko integrovanou do jadra mydla. Výsledkom tohto spojenia mydla a špongie je multifunkčný produkt, ktorý nielen čistí a vyživuje pokožku, ale taktiež poskytuje jemný exfoliačný zážitok, ktorý zanecháva pokožku omladenú a revitalizovanú po každom použití.

Veľký 2 kg bochník je možné pohodlne nakrájať na jednotlivé porcie, čo umožňuje predvádzať a predávať tieto jedinečné mydlá individuálne svojim zákazníkom. Každý plátok zachováva integritu mydla a zapustenú špongiu, čo zaisťuje zachovanie výnimočných výhod v každom kúsku.

Ručne vyrábané v Španielsku s dôrazom na kvalitu, toto mydlo zachytáva esenciu pôžitku a relaxácie, takže je nevyhnutným produktom pre vašich zákazníkov, ktorí hľadajú prémiové kúpeľové produkty. 

Utečte do tropickej oázy so zvodnou vôňou mangového mydla. Toto mydlo naplnené šťavnatou a exotickou vôňou zrelého manga vás prenesie do slnkom pobozkaného raja. Doprajte si osviežujúci a ovocný kúpeľ, ktorý vašu pokožku nielen vyčistí, ale zanechá v nej aj príjemnú tropickú vôňu.

Je možné zakúpiť ako 2kg alebo 1 kg bochník.

Pôvod Španielsko
Váha 2Kg /kus
Shipping weight 2Kg
Rozmery 8x43 (cm)
Materiály/Zloženie Sodium Cocoate, Aqua, Dipropylene Glycol, Sucrose, Glycerin, Sodium Stearate, Alcohol Denat, Parfum, Sodium Chloride, Limonene, Benzyl Salicylate, Argania Spinosa Kernel Oil, CI 19140, CI 15985
CPNP
UFI
Čiarový Kód 5056422953726
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód