Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes

Špongiové Mydlo - Studená Voda 2Kg

Kód produktu: ArtSP-09
Cena Jednotky Price/Unit
2kg 45,00 € 1 45,00 €/kus
1kg 23,25 € ½ 46,50 €/kus

Predstavujeme luxusné a inovatívne Špongiové Mydlá, skutočné majstrovské dielo vytvorené v srdci Španielska. Špongiové Mydlo je dômyselne spracované, s vysoko kvalitnou špongiou hladko integrovanou do jadra mydla. Výsledkom tohto spojenia mydla a špongie je multifunkčný produkt, ktorý nielen čistí a vyživuje pokožku, ale taktiež poskytuje jemný exfoliačný zážitok, ktorý zanecháva pokožku omladenú a revitalizovanú po každom použití.

Veľký 2 kg bochník je možné pohodlne nakrájať na jednotlivé porcie, čo umožňuje predvádzať a predávať tieto jedinečné mydlá individuálne svojim zákazníkom. Každý plátok zachováva integritu mydla a zapustenú špongiu, čo zaisťuje zachovanie výnimočných výhod v každom kúsku.

Ručne vyrábané v Španielsku s dôrazom na kvalitu, toto mydlo zachytáva esenciu pôžitku a relaxácie, takže je nevyhnutným produktom pre vašich zákazníkov, ktorí hľadajú prémiové kúpeľové produkty. 

Osviežte a oživte svoje zmysly s povzbudzujúcou vôňou mydla Studená Voda. Zažite sviežu a čistú vôňu čerstvej vody, ako keby ste si špliechali tvár v horskom potoku. Toto mydlo prebudí vaše zmysly a zanechá vás svieži, pripravený vstúpiť do dňa s obnoveným pocitom energie.

Je možné zakúpiť ako 2kg alebo 1 kg bochník.

Pôvod Španielsko
Váha 2Kg /kus
Shipping weight 2Kg
Rozmery 8x43 (cm)
Materiály/Zloženie Sodium Cocoate, Aqua, Dipropylene Glycol, Sucrose, Glycerin, Sodium Stearate, Alcohol Denat, Parfum, Sodium Chloride, Simmondsia Chinensis Seed Oil, CI 77891, CI 42045
CPNP
UFI
Čiarový Kód 5056422953733
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód