Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes

Špongiové Mydlo - Zlatá Gobi 2Kg

Kód produktu: ArtSP-11
Cena Jednotky Price/Unit
2kg 45,00 € 1 45,00 €/kus
1kg 23,25 € ½ 46,50 €/kus

Predstavujeme luxusné a inovatívne Špongiové Mydlá, skutočné majstrovské dielo vytvorené v srdci Španielska. Špongiové Mydlo je dômyselne spracované, s vysoko kvalitnou špongiou hladko integrovanou do jadra mydla. Výsledkom tohto spojenia mydla a špongie je multifunkčný produkt, ktorý nielen čistí a vyživuje pokožku, ale taktiež poskytuje jemný exfoliačný zážitok, ktorý zanecháva pokožku omladenú a revitalizovanú po každom použití.

Veľký 2 kg bochník je možné pohodlne nakrájať na jednotlivé porcie, čo umožňuje predvádzať a predávať tieto jedinečné mydlá individuálne svojim zákazníkom. Každý plátok zachováva integritu mydla a zapustenú špongiu, čo zaisťuje zachovanie výnimočných výhod v každom kúsku.

Ručne vyrábané v Španielsku s dôrazom na kvalitu, toto mydlo zachytáva esenciu pôžitku a relaxácie, takže je nevyhnutným produktom pre vašich zákazníkov, ktorí hľadajú prémiové kúpeľové produkty. 

Vydajte sa na očarujúcu cestu do majestátnej púšte Gobi s našou mydlovou vôňou Gobi Gold. Zvodná zmes exotického korenia a púštnych kvetov vytvára podmanivú a tajomnú vôňu. Nechajte sa týmto mydlom preniesť do sveta bohatstva a pôžitkárstva, zanechá vašu pokožku vyčistenú a poteší vaše zmysly luxusnou vôňou, ktorá zanechá trvalý dojem.

Je možné zakúpiť ako 2kg alebo 1 kg bochník.

Pôvod Španielsko
Váha 2Kg /kus
Shipping weight 2Kg
Rozmery 8x43 (cm)
Materiály/Zloženie Sodium Cocoate, Aqua, Dipropylene Glycol, Sucrose, Glycerin, Sodium Stearate, Alcohol Denat, Parfum, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Oenothera Biennis Oil, Coumarin, CI 14720
CPNP
UFI
Čiarový Kód 5056422953757
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód