Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes

3x Banjara Živicové Poháriky- 3 Králi

Kód produktu: BanjCup-06

Predstavujeme Veľkoobchodné Poháriky zo Živice Banjara, fascinujúci doplnok k vášmu maloobchodnému výberu, s láskou vyrobené v srdci Indie. Tieto krásne živicové poháre sa predávajú po troch kusoch, v krabičke zdobenej podmanivými kmeňovými vzormi, ktoré vzdávajú hold bohatej kultúrnej tapisérii Indie. V každej krabičke nájdete šesť živicových pohárov, z ktorých každý je navrhnutý tak, aby ponúkal konzistentný a trvalý aromatický zážitok. Toto balenie obsahuje aj kovový a kamenný tanier, ktorý dodáva celému baleniu punc autentickosti.

Vybrať si môžete zo šiestich očarujúcich vôní, od aromatického pôvabu myrhy až po upokojujúce objatie palo santa a bielej šalvie.

Región Banjara v severozápadnej Indii je skutočným klenotom pre milovníkov prírody a kultúry. Banjara, známa svojou malebnou krajinou, majestátnymi horami a rozsiahlymi lesmi, je známa aj ako rodisko stromu, z ktorého pochádza naša živica.

Živica Banjara vyžaruje podmanivú, drevitú a jemne sladkú vôňu, ktorá vezme zmysly na čuchovú cestu. Jeho jemná vôňa vytvára upokojujúcu a relaxačnú atmosféru, ideálnu pre meditáciu, relaxáciu a duchovné rituály.

Používa na čistenie okolitého vzduchu a požehnanie priestorov. Často sa páli v chrámoch, na bohoslužobných miestach a v domácnostiach, aby sa vytvorila posvätná atmosféra.

Pôvod India
Váha 0,1Kg /kus
Shipping weight 0,3Kg
Rozmery 13x9,5x3 (cm), 0,37L, 0,27Kg/L
Materiály/Zloženie resin
CPNP
UFI
Čiarový Kód 8901234569122
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód