Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
Volume discount
Objednajte si 4 alebo viac balení z tejto rady výrobkov a získajte 5% off
Gold Reward Zľava
Objednajte si do 30 dní od Vašej poslednej objednávky a získajte 7% off

Luxusné Mydlo s Dvojitým Maslom 1.3kg - Korenené Oleje

Kód produktu: DBSoap-06

Úžasná parfémová infúzia čerstvých zázvorových a muškátových esenciálnych olejov, zmiešaná s kakaom a bambuckým maslom. Vychutnajte si tieto exotické indické korenie pri kúpaní. Veríme, že naše čisté muškátové a zázvorové zmesi uvoľnia myseľ a vytvoria živú náladu.

Toto ručne vyrobené dvojité maslové mydlo vytvára nádherne krémovú, upokojujúcu penu, ktorá pomáha pokožke sa jemne hydratovať. Navyše je vyrobené nielen zo zmesi týchto úžasných masiel, ale tiež obsahuje zmes našich špičkových esenciálnych olejov.
Takže veríme, že to všetko úžasné v jednej zmesi glycerínového mydla, množstvo masla doplnené zmesou esenciálnych olejov pomôže oživiť, očistiť, zmäkčiť a prirodzene obnoviť zdravie a krásu vašej pokožky.
Luxusné Mydlo sa dodáva v 1.3 kg tehličkách, ktoré je možné nakrájať na 13 jednotlivých kusov  (cca 100g na kus). Toto je ideálny spôsob, ako vytvoriť vlastné značkové mydlá ... stačí vybrať svoje vône, zvoliť správny obal a ste pripravený  predávať   :)

Pôvod Anglicko
Váha 0.099Kg /kus
Shipping weight 1Kg
Rozmery 19x8.5x5.5 (cm), 0.888L, 0.111Kg/L
Materiály/Zloženie Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Laureth Sulfate, Theobroma cacao (Cocoa) Seed Butter, Butyrospermum parkii (Shea Butter), Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Lauric Acid, Zingiber Officinale Oil, Myristica Fragrans Oil, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, CI 42090, (Limonene)
CPNP 2647611
UFI
Čiarový Kód 5055796574186
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód