AWGifts Slovensko

Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod s dopravou na Slovensku v nasledujúci deň
Z Technických Príčiny sa Doručenie môže Oneskoriť!
t: +421 (0)33 558 60 68

Šalvia Muškátová Esenciálny Olej 0.5Kg

Kód produktu: EOB-07

Latinský názov: Salvia Sclarea
Použitá časť rastlín: vrchná časť a listy
Pôvod: Francúzsko
Metóda extrakcie: Destilácia parou.

Veľkoobchodný Šalvia Muškátová Esenciálny Olej sa extrahuje destiláciou pary z vrchnej časti  a listov Salvia sclarea. Je pôvodom  je južná Európa a pestuje sa vo Francúzsku  a Rusku. 

Najväčšou výhodou tohto oleja je jeho upokojujúci účinok na nervový systém,  je zvlášť vhodný pre ženy, pri zdravotných  ťažkostiach a ochorenia. Hovorí sa tiež, že pomáha pri problémoch s pokožkou  ako akné, vredy a zmierňuje bolesť  svalov a  kĺbov.

 Šalvia je užitočná pre tých, ktorí trpia depresiou,  stresom a nespavosťou. Predpokladá sa, že počas menopauzy tento olej  zmierňuje návaly horúčavy, nočné potenie, búšenie srdca, podráždenosť, bolesti hlavy a závraty. Používa sa ako afrodiziakum. Je tiež vhodný na trávenie a obličky. Pri konzumácii alkoholu by ste sa mali vyhýbať oleju zo šalvie, pretože môže zvýšiť intoxikáciu.  V stredoveku bola Šalvia Muškátová známa ako Oculus Christi, čo znamenalo „Kristovo oko“. Odvtedy to bol vzácny liek. Na Jamajke ho miestni ľudia používali na čistenie vredov a pri zápale očí. Je cenovo náročnejší, ale užitočným v aromaterapii a prírodnej medicíne.


Pôvod Anglicko
Váha 0.55Kg /kus
Shipping weight 0.55Kg
Rozmery
Materiály/Zloženie
CPNP
Čiarový Kód 5055796564156
MSDS Clary Sage Essential Oil MSDS 2016
MSDS Clary Sage Oil IFRA 48th
MSDS Clary Sage Oil Allergens
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód