AWGifts Slovensko

Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod s dopravou na Slovensku v nasledujúci deň
Z Technických Príčiny sa Doručenie môže Oneskoriť!
t: +421 (0)33 558 60 68

Bazalka Esenciálny Olej 0.5Kg

Kód produktu: EOB-13

Latinský názov: Ocimum Basilicum
Použitá časť rastlín: Kvitnúce byliny
Pôvod: India
Metóda extrakcie: Destilácia parou

Esenciálny olej z bazalky sa destiluje z listov a kvitnúcich vrcholov bazalky. Tento zelenkavo žltý, sviežo voniaci éterický olej sa často používa v aromaterapii na prebudenie mysle, upokojenie nervov a dosiahnutie jasnosti myslenia. Bazalka pochádza z tropickej Ázie a tichomorských ostrovov, ale dnes sa pestuje v celej Európe a USA.
Bazalkový olej je považovaný za terapeutický pre dýchacie cesty a často sa používa pri astme, bronchitíde a sínusových infekciách. Používa sa na liečbu nervových porúch a bolesti hlavy a migrény súvisiace so stresom. Má zmierniť intelektuálnu únavu a zároveň poskytnúť jasnosť a duševnú silu. O tomto oleji sa hovorí, že zmierňuje zápchu, nevoľnosť, vracanie, kŕče v bruchu a je vhodný na PMS. Je užitočý na dnu, pretože pomáha znižovať hladinu kyseliny močovej v krvi, pri artritíde, zjemnuje pokožku a lieči poštipnutie hmyzom. Odborníci však radia tehotným ženám a deťom do 16 rokov, aby sa vyhli používaniu tohto oleja.
Táto bylina je v Indii obľúbená a používa sa pri modlitbách aj pri liečení už stovky rokov. Listy rastlín sa používajú ako súčasť modlitebných obradov, namáčajú sa v kokosovej vode alebo vo svätej vode. Pri žuvaní zmierni bolesti v krku a kašeľ. Odvar z listov tulasi (bazalky) zmierni bolestivé hrdlo a dýchacie ťažkosti


Pôvod Anglicko
Váha 0.55Kg /kus
Shipping weight 0.55Kg
Rozmery
Materiály/Zloženie
CPNP
Čiarový Kód 5055796564217
MSDS Basil Essential Oil MSDS 2016
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód