Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Slovensko

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
WhatsApp +421 (0)33 558 60 68
Spracovanie Objednávky 1-2 Pracovné dni
Objemová Zľava
Objednajte si 10 alebo viac balení z tejto rady výrobkov a získajte zľavu -10%
Gold Reward Zľava
Objednajte si do 30 dní od Vašej poslednej objednávky a získajte 5% Zľava

10x Kurkuma 10ml Esenciálny Olej Neoznačený

Kód produktu: EOUL-85

Prinášame Vám príležitosť označiť a vytvoriť si vlastnú značku olejov s vysokou kvalitou renomovaných esenciálnych olejov značky Ancient Wisdom. Dostupné veľkoobchodné 10ml éterické oleje majú jednoduchú malú a neoznačenú etiketu zabalenú do hnedých krabičiek s 10ks esenciálnych olejov v balení.

Esenciálny olej Kurkuma má úžasnú vôňu a vynikajúce antioxidačné a protizápalové účinky. Olej je získavaný parnou destiláciou z kurkumy  je veľmi silný a mal by byť pred použitím vždy zriedený základným olejom. 

Dlhá história kurkumy inšpirovala dnešné moderné využitie kurkumy. Esenciálny olej má dve unikátne chemické zložky, Turmerone a ar-Turmerone. Najznámejšie sú pre ich účinky na nervový systém a emocionálne výhody. Poskytuje pocity pozitívneho myslenia, kedy je kurkuma prospešná vnútorne, ale i aromaticky. 

Pomáha podporovať zdravý metabolizmus glukózy a lipidov, môže zosilniť bunkové antioxidačné enzýmy, pomáha podporovať zdravú nervovú a bunkovú funkciu. Podporuje čistú a zdravo vyzerajúcu pleť a zároveň znižuje výskyt škvŕn. Kurkuma sa používa v medicíne po tisíce rokov. V čínskom bylinkárstve sa používa na podliatiny, vredy, kožné ochorenia, bolesti zubov, bolesti na hrudníku, koliky a menštruačné problémy.

Extrakčný proces:

Destilácia vodnou parou

Použitá časť rastliny:

Výhonok

Pôvod India
Váha 0,039Kg /kus
Shipping weight 0,4Kg
Rozmery 0x0 (cm)
Materiály/Zloženie Curcuma longa
CPNP
UFI
Čiarový Kód 5055796500772
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód