Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
Volume discount
Objednajte si 10 alebo viac balení z tejto rady výrobkov a získajte 5% off
Gold Reward Zľava
Objednajte si do 30 dní od Vašej poslednej objednávky a získajte 5% off

Niaouli Esenciálny Olej 50ml

Kód produktu: PrEO-44

Latinský názov: Melaleueca Viridiflora
Použitá časť rastlín: Listy a vetvičky
Pôvod: Indonézia
Metóda extrakcie: Destilácia parou

Veľkoobchodný Esenciálny olej Niaouli má veľa zdraviu prospešných terapeutickými vlastností. Je vynikajúcou voľbou pri problémoch s respiračnými problémami, kožnými infekciami a akné.

Aromaticky sa éterický olej niaouli sa všeobecne nepovažuje za príjemný éterický olej. Aróma je gáfor, zemitá a trochu drsná. 

Je veľmi dobrý analgetikum. Eliminuje bolesť tým, že vyvoláva znecitlivenie v nervoch a znecitlivenie oblasti. Je veľmi účinný pri zmierňovaní bolesti hlavy, migrénách, bolesti zubov a bolesti svalov a kĺbov, ako aj bolesti spôsobenej výronmi.

Tento olej stimuluje cirkuláciu krvi a lymfy, čím bráni hromadeniu kyseliny močovej v kĺboch a prekrvuje organizmus v rôznych častiach tela. Tieto dva faktory spoločne pomáhajú zmierniť reumatizmus, artritídu a dnu.

Otvorené rany sú náchylné na infekcie, pretože baktérie, huby a ďalšie mikróby majú veľmi dobrú šancu dostať sa do krvného obehu. Baktérie sa nachádzajú aj v urogenitálnych traktoch, hrubom čreve, prostate, črevách a obličkách a spôsobujú infekcie močovej trubice a ďalších citlivých častí tela. Esenciálny olej Niaouli vďaka svojim antiseptickým vlastnostiam môže inhibovať bakteriálny rast v týchto oblastiach a poskytuje dobrú ochranu pred sepsou, tetanom a infekciami iných vnútorných orgánov.
Pôvod Indonesia
Váha 0.11Kg /kus
Shipping weight 0.115Kg
Rozmery 0x0 (cm)
Materiály/Zloženie
CPNP
UFI
Čiarový Kód 5055796529681
MSDS Niaouli Essential Oil MSDS
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód