Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Slovensko

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
WhatsApp +421 (0)33 558 60 68
Spracovanie Objednávky 1-2 Pracovné dni
Volume discount
Objednajte si 6 alebo viac balení z tejto rady výrobkov a získajte 5% off
Gold Reward Zľava
Objednajte si do 30 dní od Vašej poslednej objednávky a získajte 5% off

BIO - Esenciálny Olej 50 ml - Eukalyptový

Kód produktu: PreOrg-03

Veľkoobchodné Bio - Esenciálne Oleje Eukalyptový sú extrahované z rastlín pestovaných bez použitia pesticídov, umelých hnojív alebo iných chemikálií.

Latinský názov: Eukalyptus globulus
Použitá časť rastlín: Listy a konáre
Pôvod: Čína
Metóda extrakcie: Destilácia parou

Eukalyptový Bio Esenciálny Olej je koncentrovaná kvapalina obsahujúca prchavé aromatické zlúčeniny zo stromu Eucalyptus globulus. Eukalyptový éterický olej je antibakteriálny, dezinfekčný a je analgetikom. Používa sa pri zmiernení kašľa, prechladnutia a ďalších dýchacích ťažkostí. Upokojuje bolesti svalov a kĺbov a pomáha liečiť rany, popáleniny, vredy a uštipnutia hmyzom. V aromaterapii sa uvádza, že eukalyptus podporuje aktivitu, vitalitu a energiu.

Pri ťažkostiach s dýchaním naneste niekoľko kvapiek tohto oleja na vreckovku, inhalujte ústami a vydychujte nosom pol minúty. Pre osvieženie pridajte niekoľko kvapiek do kúpeľa. Pre úľavu boľavých nôh - namočte ich do teplej vody s 4-5 kvapkami tohto oleja. Niekoľko kvapiek oleja v difuzéry zabíja aj baktérie vo vzduchu, čo je dobré pre nemocničné účely. Eukalyptový éterický olej je určený len na vonkajšie použitie. Vždy sa poraďte s lekárom alebo aromaterapeutom, ak ho používate na zdravotné účely.

Pôvod China
Váha 0.06Kg /kus
Shipping weight 0.06Kg
Rozmery 0x0 (cm)
Materiály/Zloženie
CPNP
UFI
Čiarový Kód 5056368306273
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód