Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod

Nájdite najlepší Darčekový Tovar ešte dnes
Objemová Zľava
Objednajte si 20 alebo viac balení z tejto rady výrobkov a získajte 5% off
Gold Reward Zľava
Objednajte si do 30 dní od Vašej poslednej objednávky a získajte zľavu -5%

10 ml Pure Neroli Esenciálny Olej

Kód produktu: EO-33

Latinský názov: Citrus Aurantium
Použitá časť rastlín: Kvety
Pôvod:Tunisko
Metóda extrakcie: Destilácia parou

Veľkoobchodný Neroli olej sa vyrába z kvetov horkého pomaranča (Citrus aurantium var. Amara), známeho tiež ako Neroli bigarade, a vonia podobne ako bergamot. Kvety sa zbierajú ručne a olej sa vyrába destiláciou vodnou parou. Je to jeden z najobľúbenejších éterických olejov pre jeho úžasnú vôňu a terapeutické vlastnosti.

Veľkoobchodný Esenciálny Olej Neroli má veľmi upokojujúce vlastnosti, zmierňuje chronickú úzkosť, depresiu, strach, šok a stres. Má sa za to, že upokojuje črevné kŕče, kolitídu a hnačku. Vďaka sedatívnym vlastnostiam je vhodný pre nespavosť, ľudí s búšením srdca, neuralgiu a závraty. Na pokožke sa hovorí, že olej Neroli pomáha regenerovať kožné bunky, regeneruje pokožku, bojuje proti striám a pretrhnutým kapiláram.

Neroli sa považuje za olej používaní Rimanmi. V roku 1680 Anna Maria Orsini, princezná z Neroly, použila esenciu horkého pomaranča na parfumovanie jej rukavíc a kúpeľa, čím vytvorila novú módnu vôňu. Od tejto doby sa éterický olej po nej stal známy ako Neroli. Ľudové príbehy hovoria, že tieto oranžové kvety sa používali na zdobenie svadobných postelí. Produkcia oleja je drahá a veľká pozornosť sa venuje tomu, že kvety sa musia trhať pri kvitnutí.

Pôvod Tunisia
Váha 0,04Kg /kus
Shipping weight 0,04Kg
Rozmery 0x0 (cm)
Materiály/Zloženie Citrus Aurantium
CPNP
UFI
Čiarový Kód 5055796528707
MSDS MSDS all languages
Príloha IFRA Certificate
Príloha Allergen Declaration
Materiály/Zloženie
Čiarový Kód