AWGifts Slovensko

Aromaterapia - Vôňa Domova - Nebeský Kúpeľ

Váš Darčekový Veľkoobchod s dopravou na Slovensku v nasledujúci deň
Nájdite najlepší darčekový tovar ešte dnes
t: +421 (0)33 558 60 68
Objemová Zľava
Objednajte si 6 alebo viac balení z tejto rady výrobkov a získajte zľavu -5%
Gold Reward Zľava
Objednajte si do 30 dní od Vašej poslednej objednávky a získajte zľavu -5%

3x Levanduľový Aromatický Gel

Kód produktu: LAP-09

Používa sa pri bolestiach, reume, bolesti hlavy, úzkosti a depresií, nespavosti, vysokom krvnom tlaku, nachladnutí a kašli, cystitíde a pri liečbe popálenín. Levanduľa sa používa pri relaxácií, masážach, zmierňuje bolesti hlavy a migrénu. Je tiež známa ako antiseptikum.

Krásne voňavé krémy a gély využívajúce prírodné rastlinné silice a rastlinné extrakty s terapeutickými vlastnosťami.Naše novoobjavené veľkoobchodné Krémy & Gély sú balené v krásnych 100 ml plastových obaloch a predávajú sa v balení po troch.

Pôvod Anglicko
Váha 0,12Kg
Rozmery 48x55 (mm)
Materiály/Zloženie Aqua, Aloe barbadensis Leaf Juice, Helianthus annus Seed Oil, Glycerin, Borago officinalis Seed Oil, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearic Acid, Magnesium Aluminum Silicate, Prunus amygdalus dulcis oil, Chamomilla recutita Flower Extract, Lavandula angustifolia Flower Extract, Panax ginseng Root Extract, Symphytum officinale Leaf Extract, Sodium PCA, Tocopheryl Acetate, Alcohol Denat, Disodium EDTA, Triethanolamine, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methylisothiazolinone
CPNP
Čiarový Kód 5055796528004
MSDS MSDS file